Kampioenen van Budokai Vleesenbeek

Name: Peter Smit petersmit1984

Nickname: Hurricane

Country: Holland

Weight Class: Light Heavyweight (started out as middle weight)

Style: Kyokushin / Kickboxing / Muay Thai

Date of Birth: 24 december 1961

Date of Passing: 15 augustus 2005

Dojo: Budokai Vleesenbeek

Trainer: Jan Vleesenbeek

Height: 1.89 m

Weight: 80 kg

Stance: Orthodox

Record: 17-6-3 (9 KOs)

Titles

1990 Wereldkampioen Kickboxing lightheavyweight WKA
1990 Wereldkampioen Muay Thai IMF
1990 Europees Kampioen Kickboxing lightheavyweight WKA
1987 Europees Kampioen Kyokushin Karate (lightheavyweight) 1e plaats
1986 Open Nederlands Kampioen Kyokushin Karate 1e plaats
1985 Open Ocean Pacific Kampioen Kyokushin Karate 1e plaats
1985 Open Nederlands Kampioen Kyoksuhin Karate 1e plaats

Davy Brand                                      

       
November 2016  30e Europese Kyokushin kampioenschappen 1e Plaats -70KG
Mei 2016 Dutch Championship  NFCKO 1e plaats -75KG
November 2012 Holland Oyama cup 1e plaats + Stijlprijs -70KG
May 2013 Beker der Kempen 1e plaats -70KG
March 2014 Open European Championship Kamakura 2e plaats -70KG
May 2014 Open European Championship KWF 3e plaats -70KG
November 2014 World Championship KWF 3e plaats -70KG
May 2015 Beker der Kempen 1e plaats -70KG
May 2015 Open European Championship 3e plaats + Best fighter of the tournament -75KG
March 2015 World Title Fight IBK 2e plaats -70KG
October 2015  Open Dutch Championship 1e plaats + Stijlprijs + Peter ‘Hurricane’ Smit Trophy -70KG

 

Ferry Hoogeveen

Name: Ferry Hoogeveen

Country: Hollandferryhoogeveen

Weight Class: Super Heavyweight (started out as middle weight)

Style: Kyokushin

Birth: 29 juli 1990

Dojo: Budokai Vleesenbeek

Trainer: Jan Vleesenbeek

2003    NK Junioren, middengewicht 12-13 jaar 1e plaats
2005    NK Junioren, zwaargewicht 14-15 jaar 1e plaats
2005    Waddinxveen Teamkampioenschappen 1e plaats
2005    Beker van Vlaanderen, superzwaar 16-17 jaar 1e plaats
2006    NK Kyu-graden 4e t/m 1e Kyu, Heren +90 kg 1e plaats
2006    Junioren Kampioenschappen Wroclow, Polen 3e plaats
2007    NK Junioren, zwaargewicht 16-17 jaar 1e plaats
2007    Open Oostenrijkse Kampioenschappen te Wenen, -90 kg 18-21 jaar 2e plaats
2007    Europese Kampioenschappen te Riessa (Duitsland)(Junioren) + 75 kg 1e plaats
2007    Sportman van het jaar Dordrecht 1e plaats
2008    Open Nederlandse Kampioenschappen -90 kg 1e plaats, Spiritprijs en Fastest K.O.
2009    Open Nederlandse kampioenschappen -90 kg 1e plaats
2010    Open Oostenrijkse Kampioenschappen te Wenen, -90 kg 1e plaats
2010    Europese Kampioenschappen te Budapest, -90 kg 8e plaats
2010    Gelderse Kampioenschappen, superzwaargewicht 1e plaats
2010    Nederlands Junioren Kampioenschappen, 18/19/20 jaar -90 kg 1e plaats
2011    Europese Kampioenschappen te Varna (Bulgarije), +90 kg 1e plaats
2012    Open Nederlandse kampioenschappen +90 kg 1e plaats
2012    1st All Kyokushin Full Contact Karate Championships of Kuwait +85 kg 1e plaats
2013    1st KWF World Cup Kyokushin Grand Prix, Japan +90 kg 2e plaats

Robert van Boxel

1988 NK Teamkampioenschappen 3e plaats
1989 Open Franse kampioenschappen 2e plaats
1989 Open Zwitserse kampioenschappen 2e plaats
1989 Open Pacific Hawaii kampioenschappen 1e plaats en stijlprijs
1990 Open Franse kampioenschappen 1e plaats
1990 Beker van Vlaanderen 1e plaats
1991 Open Schotse kampioenschappen 1e plaats
1991 Wereldkampioenschap Japan – Open gewichtsklasse
1992 Open Franse kampioenschappen 1e plaats
1992 Open Nederlandse kampioenschappen 1e plaats
1992 Open Russische kampioenschappen 1e plaats
1993 Open Nederlandse kampioenschappen 1e plaats
1993 Open Deense kampioenschappen 3e plaats
1993 Europees kampioenschap Bulgarije 2e plaats
1994 Wereldkampioenschap Brazilië – Open gewichtsklasse 7e plaats
1995 Europees kampioenschap Roemenië 3e plaats
1995 Wereldkampioenschap Japan – Open gewichtsklasse